Ota yhteyttä Umeniin

Ota yhteyttä ja Umen asiantuntijasi:

  1. Kartoittaa tarpeesi ja keskustelee kanssasi eri vaihtoehdoista.
  2. Tulee sovittuna aikana maksuttomalle arviointikäynnille ja selvittää talosi ja nykyisen lämmitysjärjestelmän kunnon (mitoitus).
  3. Tekee säästölaskelman, josta näet kuinka paljon säästät uudella lämmitysjärjestelmällä.

Asennus ja huolto 040 0873 470 (ma-pe 8-16)
Myynti 040 6815 536

Pyydä tarjous!

Pyydä tarjous lämmitysratkaisusta alla olevalla lomakkeella ja palaamme asiaan mahdollisimman pian. Lomakeen lähettäminen on täysin turvallista eikä sido sinua mihinkään.


    Jos sinulla on pohjapiirrustuksia, liitä ne tästä:

    Tietosuojaseloste


    Henkilöstö

    Myynti 040 681 5536

    Mika Kalliokoski

    Myyntipäällikkö Email: mika.kalliokoski@umen.fi Puhelin: 040 689 7500

    Kimmo Spets

    Palvelumyyjä, Uudiskohteet, saneerauskohteet Email: kimmo.spets@umen.fi Puhelin: 044 552 6826

    Markus Peteri

    Palvelumyyjä, saneerauskohteet Email: markus.peteri@umen.fi Puhelin: 040 720 4300

    Juho Kajava

    Palvelumyyjä, Kiinteistökohteet, LVI-insinööri Email: juho.kajava@umen.fi Puhelin: 040 152 2567

    Arja Tölli

    Myyntiassistentti

    Arttu Tölli

    Ostot/laskutus Email: arttu.tolli@umen.fi Puhelin: 0440 552 690

    Harri Tokola

    Tekninen johtaja Email: harri.tokola@umen.fi Puhelin: 0400 688 561

    Markus Tölli

    Toimitusjohtaja Email: markus.tolli@umen.fi

    Asennus ja huolto 0400 873 470

    Jari Kesti

    Työnjohto Email: jari.kesti@umen.fi Puhelin: 045 131 9072

    Harri Tokola

    Tekninen johtaja Email: harri.tokola@umen.fi Puhelin: 0400 688 561

    Juho Kajava

    LVI-insinööri, Tekninen tuki Email: juho.kajava@umen.fi Puhelin: 040 152 2567

    Hallinto

    Markus Tölli

    Toimitusjohtaja Email: markus.tolli@umen.fi

    Harri Tokola

    Tekninen johtaja Email: harri.tokola@umen.fi Puhelin: 0400 688 561

    Arttu Tölli

    Ostot/laskutus Email: arttu.tolli@umen.fi Puhelin: 0440 552 690

    Josefiina Tölli

    Assistentti Email: toimisto@umen.fi Puhelin: 0440 552 690

    Harkitsetko maalämmitystä tai muita lämmitysratkaisuja?

    Jätä puhelinnumerosi alle niin soitamme sinulle pian. Voimme miettiä yhdessä olisiko maalämpö tai jokin muu lämmitys sinulle paras ratkaisu: