Ota yhteyttä Umeniin

Ota yhteyttä ja Umen asiantuntijasi:

  1. Kartoittaa tarpeesi ja keskustelee kanssasi eri vaihtoehdoista.
  2. Tulee sovittuna aikana maksuttomalle arviointikäynnille ja selvittää talosi ja nykyisen lämmitysjärjestelmän kunnon (mitoitus).
  3. Tekee säästölaskelman, josta näet kuinka paljon säästät uudella lämmitysjärjestelmällä.

Pyydä tarjous!

Pyydä tarjous lämmitysratkaisusta alla olevalla lomakkeella ja palaamme asiaan mahdollisimman pian. Lomakeen lähettäminen on täysin turvallista eikä sido sinua mihinkään.


Jos sinulla on pohjapiirrustuksia, liitä ne tästä:

Tietosuojaseloste


Henkilöstö

Myynti

Kimmo Spets

Palvelumyyjä, Uudiskohteet Email: kimmo.spets@umen.fi Puhelin: 044 552 6826

Teemu Haaraniemi

Palvelumyyjä, Saneerauskohteet Email: teemu.haaraniemi@umen.fi Puhelin: 040 016 3375

Petri Tölli

Palvelumyyjä, Saneerauskohteet Email: petri.tolli@umen.fi Puhelin: 044 552 6828

Jari Kesti

Palvelumyyjä, Uudis- ja saneerauskohteet Email: jari.kesti@umen.fi Puhelin: 045 131 9072

Juho Kajava

Palvelumyyjä, Kiinteistökohteet, LVI-insinööri Email: juho.kajava@umen.fi Puhelin: 040 152 2567

Mika Kalliokoski

Myyntipäällikkö Email: mika.kalliokoski@umen.fi Puhelin: 040 689 7500

Arttu Tölli

Laskutus Email: toimisto@umen.fi

Arja Tölli

Myyntiassistentti

Markus Tölli

Toimitusjohtaja Email: markus.tolli@umen.fi

Harri Tokola

Tekninen johtaja Email: harri.tokola@umen.fi

Pasi Karjalainen

LVI-insinööri, Tekninen tuki Email: pasi.karjalainen@umen.fi

Asennus ja huolto

Joonas Ranta

Työnjohto Email: joonas.ranta@umen.fi Puhelin: 040 738 0292

Harri Tokola

Tekninen johtaja Email: harri.tokola@umen.fi Puhelin: 0400 688 561

Juho Kajava

LVI-insinööri, Tekninen tuki Email: juho.kajava@umen.fi

Pasi Karjalainen

LVI-insinööri, Tekninen tuki Email: pasi.karjalainen@umen.fi Puhelin: 044 552 6829

Hallinto

Markus Tölli

Toimitusjohtaja Email: markus.tolli@umen.fi

Harri Tokola

Tekninen johtaja Email: harri.tokola@umen.fi

Arttu Tölli

Laskutus Email: toimisto@umen.fi

Anri Spets

Sihteeri

Harkitsetko maalämmitystä tai muita lämmitysratkaisuja?

Jätä puhelinnumerosi alle niin soitamme sinulle pian. Voimme miettiä yhdessä olisiko maalämpö tai jokin muu lämmitys sinulle paras ratkaisu: